Skandinavijoje Keltų

Skandinavijoje Keltų Keleivių ir automobilių Keltų bilietai - Danija, Norvegija, Švedija, Suomija ir Islandija Keltų

Skandinavijoje Keltų bilietų rezervavimas, keltų tvarkaraščiai ir keleivių informavimo Skandinavijos perkėlos buriavimo ir iš Bøjden, Kopenhagoje, Esbjergas, Frederikshaven, Fynshav, Gdanske, Gdynėje, Gedser, Geteborgo, Grenaa, Harwich, Helsingborg, Helsingor, Helsinkyje, Hirtshals, Hou, Kalundborg , Kapellskar, Karlshamnas, Karlskrona, Kylis, Klaipėda, Koge, kolba Kas, Kristiansand, Langnas, Larvik, Mariehamn, Nynäshamn, Oslas, Puttgarden, Ryga, Rodby Faerge, Ronne, Rostokas, Saelvig, Sandefjord, Zasnicas, Seysdisfjordur, Spodsbjerg Stokholmas , Stromstad, Swinoujscie, Talinas, dervos, Torshaven, Travemiundė, Trelleborg, Turku, Varberg arba Ystad.

Su naujausia Skandinavija keltu informaciją ir tvarkaraščius visų reisų į ir iš Bøjden, Kopenhagoje, Esbjergas, Frederikshaven, Fynshav, Gdanske, Gdynėje, Gedser, Geteborgo, Grenaa, Harwich, Helsingborg, Helsingor, Helsinkyje, Hirtshals, Hou, Kalundborg, Kapellskar , Karlshamnas, Karlskrona, Kylis, Klaipėda, Koge, kolba Kas, Kristiansand, Langnas, Larvik, Mariehamn, Nynäshamn, Oslas, Puttgarden, Ryga, Rodby Faerge, Ronne, Rostokas, Saelvig, Sandefjord, Zasnicas, Seysdisfjordur, Spodsbjerg Stokholmas, Stromstad , Swinoujscie, Talinas, dervos, Torshaven, Travemiundė, Trelleborg, Turku, Varberg arba Ystad įskaitant informaciją apie keltų uostuose ir naudingos turistinės informacijos apie vietas mūsų Detalus maršrutas, Miesto žemėlapiai, kurie padės jums sklypas savo Skandinavija Ferry keltų kelionę.

Compare, book and pay less for Scandinavia Ferry tickets to and from Bojden, Copenhagen, Esbjerg, Frederikshaven, Fynshav, Gdansk, Gdynia, Gedser, Gothenburg, Grenaa, Harwich, Helsingborg, Helsingor, Helsinki, Hirtshals, Hou, Kalundborg, Kapellskar, Karlshamn, Karlskrona, Kiel, Klaipeda, Koge, Kolby Kas, Kristiansand, Langnas, Larvik, Mariehamn, Nynäshamn, Oslo, Puttgarden, Riga, Rodby Faerge, Ronne, Rostock, Saelvig, Sandefjord, Sassnitz, Seysdisfjordur, Spodsbjerg, Stockholm, Stromstad, Swinoujscie, Tallinn, Tars, Torshaven, Travemunde, Trelleborg, Turku, Varberg or Ystad at www.ferryto.lt
Google Individualizuotos paieškos
 

 

 

Skandinavijos keltai
Bilietų kainos ir užsakymai


Užsakyti Skandinavija keltų bilietai
į ir iš Bøjden, Kopenhagoje, Esbjergas, Frederikshaven, Fynshav, Gdanske, Gdynėje, Gedser, Geteborgo, Grenaa, Harwich, Helsingborg, Helsingor, Helsinkyje, Hirtshals, Hou, Kalundborg, Kapellskar, Karlshamną, Karlskrona, Kiel, Klaipėdoje, Koge, kolba Kas, Kristiansand, Langnas, Larvik, Mariehamn, Nynäshamn, Oslas, Puttgarden, Ryga, Rodby Faerge, Ronne, Rostokas, Saelvig, Sandefjord, Zasnicas, Seysdisfjordur, Spodsbjerg Stokholmas, Stromstad, Swinoujscie, Talinas, dervos, Torshaven, Travemiundė, Trelleborg Turku, Varberg arba Ystad internetu iš anksto mėgautis pigiausia turima keltų bilietų kainos.

Kaina matote, yra kaina, kurią mokate. Yra jokių paslėptų priedai ar netikėtumų, pavyzdžiui, pridėtinės kuro priemokų arba rezervavimo mokesčių ir mes nekainuos jums nieko papildomai mokėti su Visa Electron kortele. Kaina, kurią mes citata Jums Pasirinkto Skandinavija Keltų maršrutas, laive apgyvendinimo ir transporto priemonės tipui yra viskas, ko jums mokės, ir kad pažadas.

Norėdami gauti Skandinavijos keltų bilietų kainos ir užsisakyti kelto bilietą saugiai internete naudokite realiu laiku keltų rezervacijos formą kairėje.

Daugiau apie Skandinaviją

Yra pastovus ir ilgalaikis konkurencija tarp Kopenhagos ir Stokholmo, per kurį miestas gali pretenduoti į titulą, kaip Skandinavijos neoficiali sostine.

Priklausomai nuo to, kaip jūs skaičiuoti, abu miestai yra didžiausias, labiausiai lankoma, o daugiausia investuota į tikslą. Tačiau po Eresuno tilto, o vėliau integruoti Kopenhagoje ir Malmėje pabaigos - trečias pagal dydį Švedijos miesto, šis regionas yra greitai augančios kaip pagrindinės miesto centro Skandinavijoje, o Stokholmas neabejotinai patraukia titulą gražiausia.

Dėl didelio platumos, vasaros naktys yra labai trumpas ir šiaurinėje didžioji dalis yra net vidurnakčio saulė vasarą.

Nors centrinė dalys Skandinavijoje (Oslas-Stokholmas-Kopenhaga trikampis) yra tankiau apgyvendintos, didžiulės teritorijos šiaurėje arba kalnuose vargu ar apgyvendintos ne visiems. Dėl to, erdvė, šviesa ir pobūdis yra pagrindiniai bruožai keturių Šiaurės šalyse, išskyrus Daniją.

Scandinavian Fjords

Danija ribojasi su Vokietija, o Suomija ir Norvegija sienos su Rusija, bet kitaip Šiaurės šalys yra atskirtos nuo savo kaimynų iš Baltijos jūros, Šiaurės jūros arba pati Atlanto. Žemės, vandens ir dykumos gausa Būdingos Šiaurės šalyse (išskyrus Daniją, kur dauguma šalies žemės ūkio naudmenų ar gyvenvietes). Pavyzdžiui, Švedija yra viena iš didžiausių Europos šalių ploto, o turi tik apie 9 milijonai gyventojų. Kraštovaizdis ir gamta nereikia, tačiau įvairiose Skandinavijos šalyse. Danija yra plokščia žemuma, pavyzdžiui, Nyderlanduose ir Šiaurės Vokietijoje. Islandija yra tiek vulkaniniai ir arktinis. Norvegija ir Švedija praleisite Skandinavijos pusiasalis, kuris yra didžiausias nuo Atlanto vandenyno pakrantėje ir palaipsniui tampa mažesnės, kol Švedija atitinka Baltijos jūrą.

Pagrindiniai centrai Skandinavijos šalyse yra: -

 • Orhusas, Danija
 • Bergenas, Norvegija
 • Kopenhaga, Danija
 • Geteborgas, Švedija
 • Helsinkis, Suomija
 • Oslas, Norvegija
 • Reykjavík, Islandija
 • Stokholmas, Švedija
 • Vasa, Suomija
Ką daryti ir pamatyti Skandinavijos šalyse

Pamatyti

 • Laplandija kerta šiaurinėje Norvegijoje, Švedijoje ir Suomijoje, fantastinis gamta, Caribou ir samių čiabuviai kad ji verta pastangų ten.
 • Aplankykite neįprastą nemokamą miestą Kristianija Kopenhagoje
 • Aplankykite Vikingų laivų muziejus Osle ar Roskildės
 • Aplankykite garsaus Tivoli Gardens tema parkas Kopenhagoje
 • Pamatyti nuostabų Vasa muziejus Stokholme, rodyti visą flagmaną kad nuskendo į uostą beveik prieš 400 metų
 • Atsipalaiduokite karšto pavasarį Islandijoje
 • Kruizinių Norvegijos fiordas, Geirangerfjord yra pasaulyje garsaus grožio, o Sognefjord yra didžiausia.
 • Mėgaukitės begalinis vasaros dienomis po vidurnakčio saulė šiaurės.
 • Patirtis Arkties ir ledo lokius pasaulių šiauriausiame atsiskaitymus, Svalbardo
 • Eiti nartach pėsčiomis arba begalinis miškų ir nacionalinių parkų.
 • Eiti liesas panirimas iš Sauna Tūkstančio ežerų žemė (Suomija)
 • Kalnų slidinėjimas ar snieglenčių kai kurių labiausiai Europoje civilizuotų ir šeimai palankią slidinėjimo kurortuose.
 • Atgimti savo vaikystę Legoland, Danijoje.
 • Kruizinių aplink gražių salų Švedijos ir Suomijos salyno tūkstančių.

Muzikos festivaliai

Skandinavija, ypač Danijoje, yra žinomas dėl savo daugelio muzikos festivalių vasarą. Didžiausias muzikos festivaliai kiekvienoje šalyje yra:

 • Roskilde festivalis (Danija, liepos pradžioje) - vienas iš garsiausių pasaulio roko festivalių, su 70.000 bilietų pardavimui ir 30.000 savanorių.
 • Ruisrock (Suomija, liepa) - didžiausia Suomijos muzikos festivalis vyksta ant netoli Turku saloje, su maždaug 70.000 žiūrovų.
 • Hultsfred (Švedija, liepa) - Švedijos pagrindinė roko festivalis vyksta pietų Švedijoje ir turi apie 30.000 lankomumą.
 • Arvika (Švedija, liepa) - Švedijos pagrindinė synth festivalis vyksta netoli Norvegijos sienos viduryje Švedijoje ir turi apie 30.000 lankomumą.
 • Kvorta (Norvegija, birželis / liepa) - Norvegijos pagrindinis roko festivalis, o Kristiansandas pietų Norvegijoje.
 • Hove (Norvegija, birželis-liepa) - Hove festivalis mišiniai didelius tarptautinius aktus su Norvegijos juostose, unikalioje aplinkoje atliktas ne Arendal miesto saloje. 50.000 bilietai parduoti.
 • G! Festivalis (Farerų salos, liepa) - Farerų "pagrindinis (ir tikriausiai tik) renginys, su maždaug 10.000 dalyvių ir 6000 parduotų bilietų per metus. Daugiausia vietos ir Skandinavijos juostos.
 • Islandija Airwaves (Islandija, spalis) - laipsniškas, modernia, muzikos festivalis, kuris pritraukia apie 2000 lankytojų kasmet, be to, daugelio vietinių gyventojų rodyti.

Cusine ir restoranai

Visų Skandinavijos šalių virtuvės yra gana panašios, nors kiekviena šalis turi savo parašo patiekalų. Seafood yra gerai matomoje restorano meniu, nors jautienos, kiaulienos ir vištienos yra labiau paplitusi daugelyje kasdienių patiekalų. Bulvės yra pagrindinis kuokštelinių, dažniausiai tiesiog virti, bet taip pat į bulvių koše, bulvių salotos ir dar daugiau. Prieskoniai naudojami taupiai, bet šviežios prieskoninės žolės yra naudojami paryškinti ingredientų. Žymūs Skandinavijos patiekalai:

 • Silkė, ypač marinuoti
 • Maltinukai, patiekiami su bulvių, uogų ir grietinėlės padažu
 • Lašišos, ypač rūkyta ar druska vytintas (gravlax)
 • Švediškas stalas, pietūs populiarus variantas su duona, silkė, rūkyta žuvis, šalto pjaustymo ir daugiau
 • Duona ateina dešimtys veislių, su tamsiai, sunkiojo ruginės duonos specialybės ir Skandinavijos pyragaičiai yra taip pat žinoma, kad žodis "Danijos" net buvo importuotas į anglų kalbą.

Gėrimas

Atšaldymo tuo Arkties Icebar, HelsinkiVikings buvo puikiai daug geriantiems, ir, nepaisant nuolatinių valdžios pastangų likviduoti demonas gerti per sunkus apmokestinimo Šiandienos skandinavai tęsti tradiciją. Pareikšti savo visą neapmokestinamą išmoką, jei jūs planuojate atsiduoti, nes Norvegijoje galite tikėtis mokėti iki 60 kr (€ 7) dėl alaus bokalo bare, o Švedija ir Suomija yra nebetoli. Siekiant sumažinti skausmą, tai yra įprasta pradėti gerti namie prieš išeidami į vakarėlį. Geriamojo amžius paprastai yra 18 visose Šiaurės šalyse (bet 20 Islandijoje), tačiau daug barų ir klubų turi savo amžiaus ribas.

Pagrindiniai tipples yra alaus ir degtinės, kaip distiliuotų stipriųjų gėrimų, vadinamų brännvin, įskaitant žolelių skonio akvavit. Spiritai, paprastai girtas kaip Snaps ar ledinio nuo kulka akinius.

Skandinavijoje gali turėti liberalų įvaizdį, bet narkotikų, įskaitant kanapes yra gydomi netoleruoti policijos, ir turėti net asmeniniam naudojimui sumas yra rimtas nusikaltimas visose penkiose šalyse. Danija, ilgai liberalesnė nei kiti, taip pat ėmėsi sunkiau liniją per pastaruosius metus ir Christiania yra "Pusher Street" yra seniai praėjo.

Skandinavija

Skandinavija nėra šalis, bet istorijos ir kultūros, kalbų regionas Šiaurės Europoje, kuri apima tris karalystes Danija, Norvegija ir Švedija. Kai kurie teigia, kad įtraukimo Suomija ir Islandija, Nors, kad platesnis regionas paprastai žinomas tiriamųjų šalių Norden, ar Šiaurės šalių, kurie nėra dalis Skandinavijoje.

Nereguliarus keleivinis, automobilių ir krovinių keltų paslaugų maršrutus tarp Skandinavijos šalių.

 • Norvegija aptarnauja keltų iš Danijos ir Vokietijos.
 • Į Švediją, yra keltai iš Suomijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos.
 • Islandija yra prijungtas prie Danijos ir Farerų salų keltu.
 • Suomijoje yra keltai iš Estijos ir Vokietijos.

Jei kelionės keltu į Norvegiją arba pro Åland, yra neapmokestinami pardavimai laive, nes Norvegija nėra ES dalis ir Alandų taikomos specialios taisyklės. Dėl tos pačios priežasties kai kurie iš šių linijų, ypač Stokholmas-Helsinkis keltas, yra žinomas kaip šalies valtys nuo alkoholio išbėga normalų sunkiųjų apmokestinimą.

Be pagrindinių keltų linijomis HURTIGRUTEN keltai paleisti visi kartu Norways nuostabų nelygius kranto linijos ir per įspūdingų fiordai, iš Bergeno į pietus į Kirkenes Arktyje šiaurę, pjaustymas daug mažų kaimelių ir miestelių kelyje - suteikiant Jums Unikalus ir labai Skandinavijos patirtis.

Spauskite čia keltai į SkandinavijąScandinavian Countries Map

 


Best available Scandinavia Ferry ticket price gurantee

Geriausias Skandinavija Keltai Bilietų kainos garantija

Geriausios kainos garantija - Mes visada siūlome Jums mūsų mažiausias turimą Skandinavijos Keltų bilietų kainos ir nėra jokių paslėptų priedai ar netikėtumų, pavyzdžiui, pridėtinės kuro priemokų arba rezervavimo mokesčių ir mes taip pat mes negalime imti nieko papildomai mokėti su Visa Electron kortele. Kaina mes citata Pasirinkto Scandinavia keltu arba iš Bøjden, Kopenhagoje, Esbjergas, Frederikshaven, Fynshav, Gdanske, Gdynėje, Gedser, Geteborgo, Grenaa, Harwich, Helsingborg, Helsingor, Helsinkyje, Hirtshals, Hou, Kalundborg, Kapellskar, Karlshamną, Karlskrona, Kylis, Klaipėda, Koge, kolba Kas, Kristiansand, Langnas, Larvik, Mariehamn, Nynäshamn, Oslas, Puttgarden, Ryga, Rodby Faerge, Ronne, Rostokas, Saelvig, Sandefjord, Zasnicas, Seysdisfjordur, Spodsbjerg Stokholmas, Stromstad, Swinoujscie Talinas, dervos, Torshaven, Travemiundė, Trelleborg, Turku, Varberg arba Ystad, laive apgyvendinimo ir transporto priemonės tipui yra viskas, ko jums mokės, ir kad pažadas!

Mažai tikėtinu atveju, jums rasti patį visa apimančiu Skandinavija kelto bilietas pigiau bet kurios kitos kelionių operatorius Pažadame, kad mes padarysime viską, kad nugalėti tą kainą, arba siūlome Jums galimybę prašyti grąžinti pasirinkti: atspausdintą brošiūrą. Norėdami užsisakyti Skandinavijos keltų bilietai, prašome spustelėkite čia.

 

Click Here to contact the Scandinavia Ferry customer care team at ferryto.lt

Klientų aptarnavimas, Pardavimai telefonu & Susisiekite su mumis

Tuo ferryto.lt galite gauti gyvųjų Skandinavija Keltų bilietų kainos, peržiūrėkite užimtumą ir užsakykite Skandinavija Ferry automobilį ir keleivių keltų bilietus į ir iš Danijos, Norvegijos, Švedijos, Suomijos ir Islandijos prie mūsų mažiausia bilietų kaina.

Ferryto.lt dalis didžiausia pasaulyje interneto keltų bilietų platinimo tinklas, galimybę rezervuoti daugiau nei 80 didžiųjų Europos keltų operatoriams, įskaitant su Skandinavijos Ferry daugiau nei 1200 keltų maršrutų visoje Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Airijoje, Olandijoje, Rytų Europoje, Viduržemio, Baltijos ir Šiaurės Afrikoje.

Norėdami gauti daugiau informacijos, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus arba tiesiogiai su mumis susisiekti spustelėkite čia.