Skandinavijos Keltų

Skandinavijos Keltų keleivių ir automobilių keltas Bilietai - Danija, Norvegija, Švedija, Suomija ir Islandija Keltų

Skandinavijos Keltų bilietų rezervavimas, keltų tvarkaraščiai ir keleivių informavimo apie Skandinaviją Ferry buriavimo į ir iš Bojden, Kopenhagoje, Esbjerg, Frederikshaven, Fynshav, Gdanske, Gdynėje, Gedser, Geteborgo, Grenaa, Harwich, Helsingborg, Helsingor, Helsinkyje, Hirtshals, Hou, Kalundborg , Kapellskar, Karlshamnas Karlskrona, Kylis, Klaipėda, Koge, kolba Kas, Kristianštatas, Langnas, Larvik, Mariehamn, Nīneshamna, Oslas, Puttgarden, Ryga, Rodby Faerge, Ronne, Rostokas, Saelvig, Sandefjord, Zasnicas, Seysdisfjordur, Spodsbjerg Stokholmas , Stromstad, Swinoujscie, Talinas, dervos, Torshaven, Travemiundė, Trelleborg, Turku, Varberg arba Ystad.

Su naujausia Skandinavijos Przeprawa informacijos ir tvarkaraščius visų reisų į ir iš Bojden, Kopenhagoje, Esbjerg, Frederikshaven, Fynshav, Gdanske, Gdynėje, Gedser, Geteborgo, Grenaa, Harwich, Helsingborg, Helsingor, Helsinkyje, Hirtshals, Hou, Kalundborg, Kapellskar , Karlshamnas Karlskrona, Kylis, Klaipėda, Koge, kolba Kas, Kristianštatas, Langnas, Larvik, Mariehamn, Nīneshamna, Oslas, Puttgarden, Ryga, Rodby Faerge, Ronne, Rostokas, Saelvig, Sandefjord, Zasnicas, Seysdisfjordur, Spodsbjerg Stokholmas, Stromstad , Swinoujscie, Talinas, dervos, Torshaven, Travemiundė, Trelleborg, Turku, Varberg arba Ystad, įskaitant informaciją apie keltų uostuose ir naudingos turistinės informacijos apie paskirties vietas mūsų Detalus maršrutas, miesto žemėlapiai padės jums sklypas savo Skandinavijoje Ferry keltu kelionę.

Compare, book and pay less for Scandinavia Ferry tickets to and from Bojden, Copenhagen, Esbjerg, Frederikshaven, Fynshav, Gdansk, Gdynia, Gedser, Gothenburg, Grenaa, Harwich, Helsingborg, Helsingor, Helsinki, Hirtshals, Hou, Kalundborg, Kapellskar, Karlshamn, Karlskrona, Kiel, Klaipeda, Koge, Kolby Kas, Kristiansand, Langnas, Larvik, Mariehamn, Nynäshamn, Oslo, Puttgarden, Riga, Rodby Faerge, Ronne, Rostock, Saelvig, Sandefjord, Sassnitz, Seysdisfjordur, Spodsbjerg, Stockholm, Stromstad, Swinoujscie, Tallinn, Tars, Torshaven, Travemunde, Trelleborg, Turku, Varberg or Ystad at www.ferryto.lt
Google Individualizuotos paieškos
 

 

 

Skandinavijos keltai
Bilietų kainos ir užsakymai


Užsakyti Skandinavija keltų bilietai
ir iš Bojden, Kopenhagoje, Esbjerg, Frederikshaven, Fynshav, Gdanske, Gdynėje, Gedser, Geteborgo, Grenaa, Harwich, Helsingborg, Helsingor, Helsinkyje, Hirtshals, Hou, Kalundborg, Kapellskar, Karlshamno, Karlskrona, Kylis, Klaipėda, Koge, kolba Kas, Kristianštatas, Langnas, Larvik, Mariehamn, Nīneshamna, Oslas, Puttgarden, Ryga, Rodby Faerge, Ronne, Rostokas, Saelvig, Sandefjord, Zasnicas, Seysdisfjordur, Spodsbjerg Stokholmas, Stromstad, Swinoujscie, Talinas, dervos, Torshaven, Travemiundė, Trelleborg Turku, Varberg arba Ystad internete anksto mėgautis pigiausią keltų bilieto kainą prieinama.

Kaina matote, yra kaina, kurią mokate, Yra jokių paslėptų priedai ar netikėtumų, pavyzdžiui, pridėtinės kuro pridėtinius ar rezervavimo mokesčių ir mes ne imti jums nieko papildomai mokėti su Visa Electron kortelės. Kaina, kurią mes citata Jums Pasirinkto Skandinavijos perkėlos maršrutu, borto apgyvendinimo ir transporto priemonės tipo yra viskas, ko jums mokės, ir kad pažadas.

Norėdami gauti Skandinavijos keltų bilietų kainą ir užsisakyti kelto bilietas saugiai internete naudokite realiu laiku keltų rezervacijos formą kairėje.

Daugiau apie Skandinaviją

Yra pastovus ir ilgalaikis konkurencija tarp Kopenhagos ir Stokholmo, per kurį miesto gali reikalauti titulą Skandinavijos neoficiali kapitalo.

Priklausomai nuo to, kaip jums suskaičiuoti, abu miestai yra didžiausia, labiausiai lankomas ir daugumos investicijų taikinys. Tačiau po Zundo tilto pabaigos, o vėliau integruoti Kopenhagos ir Malmės - trečias pagal dydį Švedijos mieste, šis regionas yra greitai atsiranda kaip pagrindinės miesto centro Skandinavijoje, o Stokholmo abejonės griebia titulą gražiausia.

Dėl didelio platumos, vasaros naktys yra labai trumpas ir šiaurinėje didžioji dalis yra net vidurnakčio saulė vasarą.

Nors centriniai dalys Skandinavijoje (Oslas-Stokholmas-Kopenhaga trikampis) yra tankiau apgyvendinta, didžiulės teritorijos šiaurėje ar kalnuose vargu ar apgyvendintos ne visiems. Dėl šios priežasties, erdvė, šviesa ir pobūdis yra pagrindiniai bruožai keturių Šiaurės šalių, kurių, išskyrus Daniją.

Scandinavian Fjords

Danija ribojasi su Vokietija, o Suomija ir Norvegija sienos su Rusija, bet kitaip Šiaurės šalys yra atskirtas nuo savo kaimynų Baltijos, Šiaurės jūroje arba pati Atlanto. Žemės, vandens ir dykumoje gausa bendra charakteristika Šiaurės šalyse (išskyrus Daniją, kur dauguma šalies žemės ūkio naudmenų arba gyvenvietės). Pavyzdžiui, Švedija yra viena iš didžiausių šalių Europoje srityje, bet tik turi keletą 9 mln gyventojų. Peizažai ir gamta neturi, tačiau skiriasi visoje Šiaurės šalyse. Danija yra plokščia žemumų, kaip Nyderlanduose ir Šiaurės Vokietijoje. Islandija yra tiek ugnikalnių ir Arktyje. Norvegija ir Švedija pasidalinti Skandinavijos pusiasalis, kuris yra aukščiausias nuo Atlanto vandenyno pakrantėje ir pamažu tampa mažesnis iki Švedija atitinka Baltijos jūros.

Pagrindiniai centrai Skandinavijos šalyse yra: -

 • Orhusas, Danija
 • Bergenas, Norvegija
 • Kopenhaga, Danija
 • Gothenburg, Švedija
 • Helsinkis, Suomija
 • Oslas, Norvegija
 • Reykjavík, Islandija
 • Stokholmas, Švedija
 • Vasa, Suomija
Ką veikti ir ką pamatyti Skandinavijoje

Norėdami Žiūrėti

 • Laplandija kerta Šiauriniuose Norvegijoje, Švedijoje ir Suomijoje, fantastišką gamtą, Caribou ir Samių vietinių žmonių, kad verta pastangų ten.
 • Aplankykite neįprastą nemokamą miestą Kopenhagos Kristianija
 • Aplankykite Vikingų laivų muziejus Osle ar Roskildės
 • Aplankykite garsųjį Tivolio sodai tema parkas Kopenhagoje
 • Žr nuostabų Vasa muziejų Stokholme, rodyti visą flagmaną, kad nuskendo į uostą beveik prieš 400 metų
 • Atsipalaiduokite karšto pavasarį Islandijoje
 • Kruizinių Norvegijos fiordas, Geirangerfjord yra žinomas visame pasaulyje grožį, o Sognefjord yra didžiausia.
 • Mėgaukitės begalinis vasaros dienomis pagal vidurnakčio saulė šiaurės.
 • Patirkite Arktį ir ledo lokius pasaulių šiauriausiame gyvenvietės, Svalbardo
 • Eiti nartach ar žygiai į begalines miškų ir nacionalinių parkų.
 • Eiti liesas panirimas iš į iš Tūkstančio ežerų žemės sauna (Suomija)
 • Kalnų slidinėjimas ar snieglenčių kai kurių labiausiai Europoje civilizuotų ir šeimai palankią slidinėjimo kurortuose.
 • Atgimti savo vaikystę Legoland, Danijoje.
 • Kruizinių aplink vaizdingas salų Švedijos ir Suomijos salyno tūkstančių.

Muzikos festivaliai

Skandinavijoje, ypač Danijoje, yra žinomas dėl savo daugelio muzikos festivalių vasaros mėnesiais. Didžiausi muzikos festivaliai kiekvienoje šalyje yra:

 • Roskilde festivalis (Danija, liepos pradžioje) - viena iš pasaulio labiausiai žinomų roko festivaliuose, su 70.000 bilietų pardavimo ir 30.000 savanorių.
 • Ruisrock (Suomija, liepa) - didžiausia Suomijos muzikos festivalis, surengtas ant netoli Turku saloje, su maždaug 70.000 žiūrovų.
 • Hultsfred (Švedija, liepa) - Švedijos Pagrindinis roko festivalis, vyksta pietinėje Švedijos ir turi apie 30,000 lankomumą.
 • Arvika (Švedija, liepa) - Švedijos Pagrindinis synth festivalis vyksta glaudus Norvegijos sienos viduryje Švedijoje ir turi apie 30,000 lankomumą.
 • Quart (Norvegija, birželio / liepa) - Norvegijos Pagrindinis roko festivalis, ir Kristiansandas pietų Norvegijoje.
 • Hovė (Norvegija, birželio-liepos) - Hovė festivalis mišiniai didelius tarptautinius aktus su Norvegijos juostų unikalaus nustatymo išorės Arendal mieste saloje. 50.000 bilietai parduoti.
 • G! Festivalis (Farerų salos, liepa) - Farerų "pagrindinė (ir tikriausiai tik) įvykis, su maždaug 10.000 dalyvių ir 6000 parduotų bilietų per metus. Daugiausia vietos ir Skandinavijos juostos.
 • Islandija Airwaves (Islandija, spalis) - laipsniškas, modernia, muzikos festivalis, kuris pritraukia apie 2000 lankytojų per metus, be to, daugelis vietinių gyventojų rodomi.

Virtuvės baldai "& amp; Vakarėliai

Visų Skandinavijos šalių virtuvių yra gana panašios, nors kiekviena šalis turi savo parašo patiekalų. Jūros gėrybės yra aiškiai ant restorano meniu, nors jautiena, kiauliena ir vištiena yra labiau paplitusi daugelyje kasdienių patiekalų. Bulvės yra pagrindinis kuokštelinių, dažniausiai tiesiog virti, bet taip pat į bulvių koše, bulvių salotų ir daugiau. Prieskoniai naudojami taupiai, bet šviežios prieskoninės žolės naudojamos paryškinti ingredientus. Įžymūs Skandinavijos patiekalai yra:

 • Silkė, ypač marinuoti
 • Mėsos kukuliai, patiekiami su bulvių, uogų ir grietinėlės padažu
 • Lašiša, ypač rūkyta ar druskos vytintas tabakas (gravlax)
 • Švediškas stalas, pietūs populiarus variantas su duona, silkė, rūkyta žuvis, šalto gabalai ir dar daugiau
 • Duona ateina dešimtys veislių, su tamsiai, sunkusis ruginės duonos specialybės ir Skandinavijos pyragaičiai yra taip pat žinoma, kad žodis & quot; danish & quot; netgi buvo importuotas į anglų kalbą.

Gėrimas

Atšaldymo metu Arkties ICEBAR, HelsinkiVikings buvo puikiai daug geriantiems, nepaisant nuolatinio vyriausyb stengiantis likviduoti demonas gėrimas per sunkus apmokestinimo, Šiandienos skandinavai tęsti tradiciją. Pareikšti savo visiško neapmokestinimo nuolaida, jei jūs planuojate atsiduoti, nes Norvegijoje galite tikėtis mokėti iki 60 kr (€ 7) alaus bokalo bare, o Švedija ir Suomija yra nebetoli. Siekiant sumažinti skausmą, tai yra įprasta pradėti gerti namie prieš antraštę į šalis. Geriamojo amžius paprastai yra 18 visose Šiaurės šalyse (bet 20 Islandijoje), tačiau daugelis barų ir klubų turi savo amžiaus ribas.

Pagrindiniai tipples yra alaus ir degtinės, kaip distiliuotas spiritas vadinamas brännvin, įskaitant žolelių skonio akvavit. Spiritas paprastai girtas kaip Snaps ar ledinio iš šratus akinius.

Skandinavijoje gali turėti liberalų įvaizdį, bet vaistai, įskaitant kanapes, yra gydomi netoleruoti policijos, ir turi net asmeniniam naudojimui sumos yra sunkus nusikaltimas visose penkiose šalyse. Danija, ilgai liberalesnė nei kiti, taip pat ėmėsi sunkiau linija pastaraisiais metais ir Kristianija s & quot; stūmikas Street & quot; seniai praėjo.

Skandinavija

Skandinavija nėra šalis, bet istorinis kultūrinis-lingvistinis regionas Šiaurės Europoje, kuri apima tris karalystes Danija, Norvegija ir Švedija, Kai kurie teigia, dėl įtraukimo Suomija ir Islandija, Nors, kad platesnis regionas paprastai žinomas suinteresuotų šalių kaip Norden, ar Šiaurės šalių, kurios nėra dalis Skandinavijoje.

Nereguliarus keleivinis, automobilių ir krovinių keltų paslaugų maršrutai tarp Skandinavijos šalyse.

 • Norvegija aptarnauja keltai iš Danijos ir Vokietijos.
 • Į Švediją, yra keltai iš Suomijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Lenkijos.
 • Islandija yra prijungtas prie Danijos ir Farerų salų keltu.
 • Norėdami Suomijoje yra keltai iš Estijos ir Vokietijos.

Jei keliaujate keltu į Norvegiją arba pro Åland, yra TAX FREE pardavimai laive, nes Norvegija nėra ES dalis ir Alandų yra taikomos specialios reglamentuose. Dėl tos pačios priežasties kai šių eilučių, ypač Stokholmas-Helsinkis keltu, yra žinomas kaip šalies valčių kadangi alkoholis išbėga normalų sunkiųjų apmokestinimą.

Be pagrindinių keltų linijomis Hurtigruten keltai paleisti visi kartu Norways nuostabų nelygius kranto linijos ir per įspūdingų fiordų, iš Bergeno į pietus į Kirkenes į Arkties šiaurės platumos, prijungimo daugelyje mažų kaimelių ir miestelių kelyje - suteikiamos Jums unikalus ir labai Skandinavijos patirtis.

Spauskite čia keltai į SkandinavijąScandinavian Countries Map

 


Best available Scandinavia Ferry ticket price gurantee

Geriausias Skandinavijos Keltai Bilietų kainos garantija

Geriausias kainos garantija - Mes visada siūlome Jums mūsų žemiausios žinomos Skandinavijos Keltų bilietų kainos ir nėra jokių paslėptų priedai ar netikėtumų, pavyzdžiui, pridėtinės kuro pridėtinius ar rezervavimo mokesčių ir mes taip pat mes ne imti jums nieko papildomai mokėti su Visa Electron kortelės. Kaina, kurią mes citata Pasirinkto Skandinavijos keltu į arba iš Bojden, Kopenhagoje, Esbjerg, Frederikshaven, Fynshav, Gdanske, Gdynėje, Gedser, Geteborgo, Grenaa, Harwich, Helsingborg, Helsingor, Helsinkyje, Hirtshals, Hou, Kalundborg, Kapellskar, Karlshamno, Karlskrona, Kylis, Klaipėda, Koge, kolba Kas, Kristianštatas, Langnas, Larvik, Mariehamn, Nīneshamna, Oslas, Puttgarden, Ryga, Rodby Faerge, Ronne, Rostokas, Saelvig, Sandefjord, Zasnicas, Seysdisfjordur, Spodsbjerg Stokholmas, Stromstad, Swinoujscie, Tallinn, dervos, Torshaven, Travemiundė, Trelleborg, Turku, Varberg arba Ystad, borto apgyvendinimo ir transporto priemonės tipo yra viskas, ko jums mokės, ir kad pažadas!

Mažai tikėtinu atveju Jums susirasti tas pats viskas įskaičiuota Skandinavijos keltų bilietus pigiau bet kurios kitos kelionių operatorius Pažadame, kad mes padarysime viską, kad įveikti tą kainą, arba siūlome Jums galimybę prašyti grąžinti pinigus paiešką brošiūroje. Norėdami užsisakyti Skandinavijos Keltų bilietai prašome spustelėkite čia,

 

Click Here to contact the Scandinavia Ferry customer care team at ferryto.lt

Klientų aptarnavimo, pardavimo telefonu & Susisiekite su mumis

Tuo ferryto.lt galite gauti gyvų Skandinavijos Ferry bilietų kainas, peržiūrėkite užimtumą ir užsakykite Skandinavijos Ferry automobilių ir keleivių keltų bilietus į ir iš Danijos, Norvegijos, Švedijos, Suomijos ir Islandijos mūsų mažiausia bilieto kainos.

Ferryto.lt dalis didžiausia pasaulyje interneto keltų bilietų platinimo tinklas, teikiantis galimybę užsisakyti per 80 didelių Europos keltų operatoriams, įskaitant su Skandinavija Ferry daugiau nei 1200 keltų maršrutų visoje Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Airijoje, Olandijoje, Rytų Europoje, Viduržemio jūros, Baltijos ir Šiaurės Afrikoje.

Norėdami gauti daugiau informacijos, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus arba susisiekti su mumis tiesiogiai prašome spustelėkite čia,