norvegija keltai

Norvegija Keleivių IR Automobilių Keltų bilietai

Norvegija keltų bilietų užsakymas, keltų tvarkaraščiai IR Keleivių Informavimo Norvegijai keltai, plaukiojančių Į IR Iš Bergene, Kopenhagoje, Frederikshaunas, Hirtshals, Kylis, Kristianštatas, Langesund, Larvik, Osle, Sandefjord, Stavangerio IR Sundsvalle.

If keliaujate Į Bergenas, Kopenhaga, Frederikshaunas, Hirtshals, Kylis, Kristianštatas, Langesund, Larvik, Osle, Sandefjord, Stavangerio IR Sundsvalle TADA užsisakyti keltu Į norvegija IR atvykti Į Savo Paskirties Vieta atnaujinamas, atsipalaidavęs IR Laimingas.

Palyginkite, knyga IR mokėti mažiau Už keltų bilietus www.ferryto.com
Individualizuotos paieškos
 
Namai | Keltų Įmonės | Maršrutai | uostai | Tvarkaraščiai | Grupės | kroviniai | Atostogų | viešbutis | Q & A   

 

norvegija Kelto
Bilietų KAINOS IR rezervacijos


Užsakyti Norvegija keltų bilietai
Į IR Iš Bergene, Kopenhagoje, Frederikshaunas, Hirtshals, Kylis, Kristianštatas, Langesund, Larvik, Osle, Sandefjord, Stavangerio IR Sundsvalle Internete anksto mėgautis pigiausia turima keltų bilietų KAINOS.

Keltas paslaugas Į IR Iš Norvegijos Valdo "Color Line" "," DFDS Seaways "," Fjord Line "," Stena Line "IR Smyril linija keltais.

Kaina matote, Yra Kaina, Kuria MOKATE, Yra jokių paslėptų Priedai AR netikėtumų, pavyzdžiui, pridėtinės Kuro priemokas Arba užsakymo Mokesčių, IR MES NE imti Jums nieko papildomai mokėti Su "Visa Electron" kortelė. Kaina, Kuria ŠMM Citata Jums Pasirinkto Norvegija keltų maršruto, Borto accommodating IR Transporto Priemonės tipo Yra viskas, ko Jums mokėti, IR Kad pažadas.

Norėdami gauti Norvegija keltų Bilietų kaina IR užsisakyti kelto bilietas saugiai Internete naudokite realiu LAIKU keltų rezervacijos forma kaireje.

Daugiau Apie norvegija

keltais Tarp Norvegijos ir Danijos, Vokietijos, Islandijos, Farerų Salų, Švedijoje, Taip paglostyti Jungtinėje Karalystėje teikia paprastas nuorodas.

"Color Line" "DFDS Seaways", "Fjord Line IR" Stena Line "" keltų veikti TARP Norvegijos ir Danijos.

"Color Line" "Taip Pat Turi Kasdien keltų ryšį TARP Kylio IR Osle Nuo Birželio vidurio iki rugpjucio vidurio, Taip Pat keltų paslaugas TARP Sandefjord IR Strömstad O Smyril linija Burės brezentas Lervikas (Šetlando) IR Bergeno, Nuo Gegužės IKI Rugsėjo vidurio.

Smyril Linija Eina Kartą per savaite Nuo Gegužės IKI Rugsėjo vidurio TARP Bergeno IR Seyðisfjörður (Islandija), už Lerwick (Shetland, Škotija) IR Farerų Salos.

Populiarusis "DFDS Seaways" "teikia paslaugas yra Niukaslio i Bergenas du Kartus per savaite, Taip paglostyti Stavangerio IR Haugesund.

Bergenas Jūrų perkėla

Norvegijos klimatas turetu Būti JŪSŲ Pagrindinis attention spręsdamas KADA aplankyti. Pagrindinis turizmo sezona (Kuris sutampa Su Norvegijos IR Kitu: Europos mokyklines Atostogas) Tęsiasi Nuo Birželio vidurio iki rugpjucio vidurio. Už SI laikotarpį, viešasis transportas veikia daznai, turizmo Nemokamas lankytojų skaitliukas IR lankytinos Vietos Yra Atviros ilgiau valandos IR Daugelis Su viešbučių Siūlo Pigiau.

Tai sake, Norvegija Yra Jos geriausiai IR ryškiausia Už Daug už laikotarpį Nuo Gegužės IKI Rugsėjo. Vėlyvas Gegužės especially maloni: Gėlės žydi, vaismedžiai žydi (especially Hardangerio fjordas), dienos Šviesos valandomis Auga ilgiau IR majority bendrabučiai, stovyklavietės IR lankytinos Vietos Yra Atviros statymas uncrowded. Atkreipkite demesi, Kad VIS Delto, if JŪS atėjote Į norvegija Žygis Daug maršrutų IR nameliai nebus atidaryti IKI Birželio pabaigoje Arba Liepos pradžioje. Mažesni Kalnų keliai "paprastai neturi atidaryti IKI Birželio.

Į Šiaurė Nuo poliarinio rato, teismas vidurnakčio saulė Yra matomas išlenktas Vieną Dieną vienam Metus, O NE Nordkapp JIS lieka Iš 13 Gegužės IKI 29 Liepos menesi.

Bet kuriuo Metų LAIKU, Reikia žinoti, Kad ekstremalios temperaturos Visada Yra imanoma; Temperatūra Virš 30 ° C, vasara IR žemiau -30ºC ziema nera neįprasta. Nebent Esate Avid slidininkas AR tikimės įžvelgti pašvaistės, Norvegija šalta tamsiai Žiemos can be Bando lankytojams; viešasis transportas veikia Retai; majority nakvynės namai IR stovyklavietės Yra uždarytos; IR taikikliai, Muziejai IR turizmo Nemokamas lankytojų skaitliukas veikia Tik nustatytomis valandomis, if NE Visi.

Norvegijos Metų Taip Pat pilnutėlis negrąžintų festivaliuose IR KA who Iš their Yra Verta planuoti Savo Kelione Aplink.

Miestai IR Lankytinos Vietos

Pagrindiniai Miestai IR miesteliai Danijoje, kuriose lankosi lankytojų Yra: -

 • Oslas - Sostinė IR didžiausias miestas Norvegijoje, Su muziejais NACIONALINĖS svarbos, gražioje IR naktiniu gyvenimu IR Kultūros scena
 • Bergenas - Kai Norvegijos, Senosios Hanzos prekybos centras "Su turtinga kultūra IR Dramos dekoracijos, antras PAGAL dydį Norvegijos Mieste Kapitalo. Nuostabiai mielas Mediniai pastatai, didinga Kalnų nustatymas IR tonu Naktinis gyvenimas IR atmosferos. Tai JŪSŲ Vartai Į "Vakarų fiordai. Miestas were pavadintas "rainiest miestas Europoje" Su Iš 250 dienu kritulių už Metus VIDURKIS. Suderinti skėtį.
 • Bodø - Vartai Į didingų Lofoten SALŲ. Ir Saltstraumen, pasaulių stipriausia verpetas vieta.
 • Dramenas - Kai žinomas KAIP Pramonės IR murzinas, statymas neseniai renovuoti padarė Dramenas klotuvai malonia pusėje Kelionė Nuo Oslo.
 • Fredrikstad - Siek TIEK later įvyko Senamiestis išsiskiria yra O nenusakomas Miesto poilsio. Briliantas KAIP Dieną Kelionė Osle.
 • Kristiansandas - Jolly KAPITALAS pietuose.
 • Stavangeris - Ketvirtasis PAGAL dydį miestas IR Trečias PAGAL dydį Miesto teritorijoje. Pramoniniu svarbu Del that Naftos verslą. Medinis, akmenimis Centrinė sritis Yra Viena Iš labiausiai žavinčių VIETŲ Norvegijoje. Pagrindinis Vienu Iš Norvegijos Viduramžių Bažnyčių, Taip Pat galite aplankyti Geležies amžius Namus, Akmens amžius urvas, IR Svetaines, kuriose Vikingų Karalius naudojami susitikti Ullandhaugtårnet. Stavangeris Kur Erikas Rudasis gime.
 • Trumsė - Siek TIEK later įvyko, Moderni Katedra IR absoliučiai jokių poliariniai Lokiai tarptinklinio RYŠIO gatvėse.
 • Trondheim - Garsėja Savo nuostabiu Katedra (Nidarosdomen). Nuostabus upių Krantinės, Mediniai pastatai IR geriausias studentas Naktinis gyvenimas Norvegijoje suteikti gražus, lapinės TRONDHEIM Savo žavesio.

Lankytinos išskirtinio grožio IR palūkanų Norvegijoje Yra: -

 • Atlanterhavsveien - "Gražiausių KELIŲ pasaulyje". UNIKALUS keliu sujungta Su įspūdingais tiltais apsuptas Atlanto vandenyne dykumoje.
 • Jostedalsbreen - Didžiausias ledynas: Europos žemyninėje dalyjeįtaisytame.
 • Jotunheimenas - Didingas kraštovaizdžio IR Namų aukščiausių Norvegijos kalnuose.
 • Lofoten - PATIRTIS vidurnakčio saulę siame tradiciniame Žvejybos RAJONO šiaurinėje provincijoje SALŲ IR Kalnų.
 • Nordkapp - Tai uolos Yra šiauriausias taškas kontinentinėje Europoje. Puiki vieta patirti vidurnakčio saulę.
 • Sognefjorden - Ledynai, Kalnai IR graziu miestų Yra Tik Keli Iš įžymybių asylum Sognefjord. Flåm IR Nærøyfjorden (Taip paglostyti įtrauktas i UNESCO Pasaulinė darbo Paveldo Sarasa) Yra dalys galinga Sognefjorden sistema.

Norvegija Yra Didelė ŠALIS IR gauti Aplink, ypač į Šiaurė, Yra tiesa pasakius IR Daug Laiko. Geriausias BŪDAS pamatyti Norvegijos dykuma IR kraštovaizdį, Tai turėdami prieigą Prie Savo Transporto Priemonės. Siuo budu JŪS galite sustabdyti dešimt, KUR Norite, pasigrožėti vaizdu IR Rizikos Ant mažesnių Kelių.

Norvegija

Norvegija Yra, PAGAL statymas kokius standartus, Vienas Iš gražiausių Šalių žemėje, statymas, that Grožis atneša Su juo atsakomybę that Daug sveria Nuo norvegai. Del ČIA Yra ŽMONĖS, turintys išliekamąją Meile gamtai, Kuri Yra GILIAI išgraviruotas Į nacionalinio charakterio.

Anksčiau Tai were išreikšta Norvegijos tradicija izoliuotų Sodybų that kolonizuota labiausiai nuošalių kampelių pagal šalies dykumoje.

Vis Delto, neatšaukiamą Judėjimas norvegai nurodo miestuose - miestų, who Patys Yra Vietos nepaprasto grožio, pavyzdžiui, Bergenas, Trondheimas, Stavangeris IR Tromsė - pasikeitė TARP Norvegų IR their Gamtos Pasaulio santykius.

Keltas Jungtys TARP Norvegijos ir Danijos, Vokietijos, Islandijos, Farerų SALŲ, Švedijoje, Taip Pat Jungtinėje Karalystėje teikia paprastas nuorodas. Majority keltų operatoriai Siūlo paketą pasiulymu, Kurios apima taking Automobili IR keleivius, IR majority LINIJŲ pasiūlyti dideles nuolaidas Senjorams, Kontaktiniai asmenys IR vaikams.

Reguliarieji keltų paslaugos Į IR Iš Norvegijos Valdo "Color Line", "DFDS Seaways" ", Fjord Line ", "Stena Line" ir Smyril Linija keltai.

Paspauskite ČIA užsakyti Norvegija keltų bilietus

zemelapis Į viršų Norvegijos


Geriausia prieinama Norvegija Keltai bilieto kaina garantuojame

Geriausias Norvegija Keltai Bilietų KAINOS Garantija

Geriausios KAINOS Garantija - Mes Visada siūlome Jums Mūsų žemiausios žinomos Norvegija keltai bilieto kaina IR NERA jokių paslėptų Priedai AR netikėtumų, pavyzdžiui, pridėtinės Kuro priemokas Arba užsakymo Mokesčių IR MES Taip Pat MES NE imti Jums nieko papildomai mokėti Su "Visa Electron" kortelė. Kaina, Kuria ŠMM Citata JŪSŲ pasirinktų Norvegija keltai Į Arba Iš Bergene, Kopenhagoje, Frederikshaunas, Hirtshals, Kylis, Kristianštatas, Langesund, Larvik, Osle, Sandefjord, Stavangerio IR Sundsvalle, Borto accommodating IR Transporto Priemonės tipo Yra viskas, ko Jums mokėti, IR Kad Tai pažadas!

Mazai tikėtinu cases when Jums susirasti TAS kartų Viskas įskaičiuota Norvegija keltai bilietas Pigiau statymas Kurios KITOS kelionių operatorius Pažadame, that ŠMM padarysime viska, that įveikti TA Kaina, Arba siūlome Jums possibility prašyti grąžinti, paieska brošiūroje. Norėdami užsisakyti Norvegija keltai bilietus prašome paspauskite ČIA.

 

Spauskite ČIA norėdami Kreiptis Į Norvegija keltai Klientų aptarnavimo komanda ferryto.com

Klientu aptarnavimo, Pardavimo telefonu & Susisiekite SU mumis

TUO ferryto.com JŪS galėsite gauti gyvųjų Norvegija keltai Bilietų kainas, giliai, turiu paštu prieinamumą IR knygų Norvegija keltai Automobilių IR Keleivių keltų bilietus Į IR Iš Bergene, Kopenhagoje, Frederikshaunas, Hirtshals, Kylis, Kristianštatas, Langesund, Larvik, Osle, Sandefjord, Stavangerio IR Sundsvalle NE Mūsų mažiausia galima bilieto kaina.

Ferryto.com Yra Dalis didžiausia pasaulyje Interneto keltų bilietų platinimo tinklas, teikiantis possibility užsisakyti už 80 svarbiausius: Europos keltų operatoriams, including Su Norvegija keltais už 1,200 keltų maršrutų visoje Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Airijoje, Olandijoje, Rytų Europoje, Viduržemio, Baltijos IR Šiaurės Afrikoje.

Norėdami gauti Daugiau informacijos, atsakymus Į dažniausiai užduodamus klausimus Arba susisiekti Su mumis tiesiogiai prašome paspauskite ČIA.

 

 
Svetainės žemėlapis

Dizainas ir talpinimas Transworld Laisvalaikis Limited ".. Autorinės teisės Yra saugomos.

Powered by KELIONĖS Gateway