Norvegija keltai

Norvegija Keleivių ir automobilių Keltų bilietai

Norvegija keltų bilietų rezervavimas, keltų tvarkaraščiai ir keleivių informavimo Norvegijai keltai plaukia į ir iš Bergenas, Kopenhaga, Frederikshaven, Hirtshals, Kiel, Kristiansand, Langesund, Larvik, Osle, Sandefjord, Stavangerio ir Stromstad.

Jei keliaujate į Bergenas, Kopenhaga, Frederikshaven, Hirtshals, Kiel, Kristiansand, Langesund, Larvik, Osle, Sandefjord, Stavangerio ir Stromstad tada knyga keltu į Norvegiją ir atvykti į jūsų atnaujinamas, atsipalaidavęs ir laimingas paskirties.

 

Compare, book and pay less for Norway Ferries tickets to and from Bergen, Copenhagen, Frederikshaven, Hirtshals, Kiel, Kristiansand, Langesund, Larvik, Oslo, Sandefjord, Stavanger and Stromstad at www.ferryto.lt
Google Individualizuotos paieškos
 

 

Norvegija Ferry
Bilietų kainos ir užsakymai


Užsakyti Norvegija keltų bilietai
į ir iš Bergenas, Kopenhaga, Frederikshaven, Hirtshals, Kiel, Kristiansand, Langesund, Larvik, Osle, Sandefjord, Stavangerio ir Stromstad internetu iš anksto mėgautis pigiausia turima keltų bilietų kainos.

Keltas paslaugos į ir iš Norvegijos valdo "Color Line", "DFDS Seaways", Fjord Line, "Stena Line ir Smyril Line keltai.

Kaina matote, yra kaina, kurią mokate. Yra jokių paslėptų priedai ar netikėtumų, pavyzdžiui, pridėtinės kuro priemokų arba rezervavimo mokesčių ir mes nekainuos jums nieko papildomai mokėti su Visa Electron kortele. Kaina, kurią mes citata Jums Pasirinkto Norvegijoje kelto maršrutu, laive apgyvendinimo ir transporto priemonės tipui yra viskas, ko jums mokės, ir kad pažadas.

Norėdami gauti Norvegija keltų bilietų kainos ir užsisakyti kelto bilietą saugiai internete naudokite realiu laiku keltų rezervacijos formą kairėje.

Daugiau apie Norvegiją

Keltais tarp Norvegijos ir Danijos, Vokietijos, Islandijos, Farerų salų, Švedijoje ir Jungtinėje Karalystėje, taip pat suteikti paprastas nuorodas.

"Color Line", "DFDS Seaways", "Fjord Line ir" Stena Line "dirba keltai tarp Norvegijos ir Danijos.

"Color Line" taip pat kasdien kelto linija tarp Kylio ir Osle nuo birželio vidurio iki rugpjūčio vidurio, taip pat keltų paslaugas tarp Sandefjord ir Strömstad o Smyril Line burės tarp Lerwick (Shetland) ir Bergeno, nuo gegužės iki rugsėjo vidurio.

Smyril linija eina vieną kartą per savaitę nuo gegužės iki rugsėjo vidurio tarp Bergeno ir Seyðisfjörður (Islandija), per Lerwick (Šetlando, Škotija) ir Farerų salas.

Populiariausių DFDS Seaways teikia paslaugas iš Newcastle į Bergeną du kartus per savaitę, taip pat Stavangerio ir Haugesund.

Bergen Ferry Port

Norvegijos klimatas turėtų būti jūsų pagrindinis argumentas priimant sprendimą, kada aplankyti. Pagrindinis turizmo sezonas (kuris sutampa su Norvegijos ir kitų Europos mokyklines atostogas) trunka nuo birželio vidurio iki rugpjūčio vidurio. Per šį laikotarpį, viešasis transportas veikia dažnai, turizmo biurai ir turistų lankomos vietos yra atviros ilgiau valandos ir daugelis viešbučių siūlo pigiau.

Beje, Norvegija yra jo geriausias ir ryškiausias didžiąją laikotarpį nuo gegužės iki rugsėjo. Gegužės pabaigoje yra ypač malonus: gėlės žydi, vaismedžių žydėjimą (ypač Hardangerfjord) dienos šviesos valandomis auga ilgiau ir dauguma namai, stovyklavietės ir turistų lankomos vietos yra atviros, bet uncrowded. Atkreipkite dėmesį, kad vis dėlto, jei jūs atėjote į Norvegiją žygis, daug maršrutų ir nameliai nebus atidaryti iki birželio pabaigoje arba liepos pradžioje. Mažesni kalnų keliai paprastai neturi atidaryti iki birželio.

Į šiaurę nuo poliarinio rato, tiesa vidurnakčio saulė yra matoma bent viena diena per metus, o ne Nordkapp jis lieka iš 13 gegužė - 29 liepa.

Bet kuriuo metų laiku, reikia žinoti, kad kraštutinumų temperatūros visada įmanoma; temperatūra viršija 30 ° C vasarą ir žemiau -30 ° C, žiemą nėra neįprasta. Jei esate aistringas slidininkas ar tikisi įžvelgti pašvaistės, Norvegijos šaltos tamsios žiemos galima pamėginti lankytojams; viešasis transportas veikia nedažnai, dauguma namai ir stovyklavietės yra uždarytos; ir taikikliai, muziejai, turizmo biurai atidaryti tik nustatytomis valandomis, jei ne visi.

Norvegijos metų taip pat pilnutėlis neapmokėtų festivaliuose ir kai kurie iš jų yra verta planuoti savo kelionę aplink.

Miestai ir Lankytinos vietos

Pagrindiniai miestai ir Danijoje, kuriose lankosi lankytojams yra: -

 • Oslas - Sostinė ir didžiausias miestas Norvegijos, muziejai nacionalinės svarbos, graži aplinka ir gyvas naktinis gyvenimas ir kultūros scena
 • Bergenas - Kai Norvegijos, senosios Hanzos prekybos centras su turtinga kultūra ir dramos dekoracijos, antras pagal dydį Norvegijos miestas kapitalą. Nuostabiai mielas mediniai pastatai, fantastiškas kalnų nustatymas ir t, kavinės ir atmosferą. Tai jūsų vartai į Vakarų fiordai. Miestas buvo pavadintas "Lietingiausias miestas Europoje" su 250 dienų kritulių metų vidurkį. Suderinti skėtis.
 • Bodø - Vartai į didinga Lofoten salų. Ir Saltstraumen vieta, pasauliai stipriausia sūkurys.
 • Drammen - Kai žinomas kaip pramoninis ir murzinas, tačiau naujausi atnaujinimas padarė Drammen malonus pusė Kelionė iš Oslo.
 • Fredrikstad - Fantastiškas senamiestis išsiskiria iš gana nenusakomas likusio miesto. Briliantas kaip į vienos dienos reisus iš Oslo.
 • Kristiansand - Linksmas kapitalas pietuose.
 • Stavangeris - Ketvirtas pagal dydį miestas ir trečias pagal dydį miesto rajonas. Komerciškai svarbi dėl to, kad naftos versle. Medinis, akmenimis centrinė sritis yra viena iš labiausiai žavinčių vietų Norvegijoje. Gyvena viena iš Norvegijos viduramžių bažnyčių, taip pat galite apsilankyti Geležies amžius namus, akmens amžiaus olų ir svetaines, kur vikingų karaliai naudojami susitikti Ullandhaugtårnet. Stavangeris kur gimė Erikas Raudona.
 • Tromsø - Puikus, modernus katedra ir absoliučiai jokių poliariniai lokiai tarptinklinio ryšio gatvėse.
 • Trondheimas - Garsėja savo nuostabiu katedros (Nidarosdomen). Nuostabūs upių krantinės, mediniai pastatai ir geriausias studentas naktinis gyvenimas Norvegijoje suteikia gražus, lapinės Trondheimas savo žavesio.

Lankytinos išskirtinio grožio ir palūkanų Norvegijoje yra: -

 • Atlanterhavsveien - "Gražiausių kelių pasaulyje". Unikalus kelių susijęs su įspūdingų tiltų apsuptas Atlanto vandenyno dykumoje.
 • Jostedalsbreen - Didžiausias ledynas Europos žemyne.
 • Jotunheimen - Didingas kraštovaizdis ir namų Norvegijos aukščiausius kalnus.
 • Lofoten - Patirtis vidurnakčio saulę šiame tradiciniame žvejybos rajono šiaurinėje provincijoje salose ir kalnuose.
 • Nordkapp - Tai skardis yra šiauriausias taškas kontinentinėje Europoje. Puiki vieta patirti vidurnakčio saulės.
 • Sognefjorden - Ledynai, kalnai ir gražių miestų, bet ir ant Sognefjord vietų nedaug. Flåm ir Nærøyfjorden (taip pat UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą), yra dalys galinga Sognefjorden sistema.

Norvegija yra didelė šalis ir gauti aplink, ypač į šiaurę, yra brangus ir daug laiko. Geriausias būdas pamatyti Norvegijos dykumą ir kaimo turėdami prieigą prie savo automobilio. Šiuo būdu jūs galite sustabdyti ten, kur norite, grožėtis vaizdu ir rizikos ant mažesnių kelių.

Norvegija

Norvegija yra, pagal bet kokius standartus, vienas iš gražiausių šalių žemėje, bet, kad grožis atneša su juo atsakomybę, kad sveria labai ant norvegai. Dėl čia yra su išliekantį meilę gamtai, kuri yra giliai išgraviruotas į nacionalinio charakterio žmonės.

Anksčiau tai buvo išreikšta Norvegijos tradicijos izoliuotų sodybų kad kolonizuoti labiausiai nuošalių kampelių šalies dykumoje.

Vis dėlto, neatšaukiamą judėjimas norvegai į miestų - miestų, kurie yra patys vietos nepaprasto grožio, pavyzdžiui, Bergen, Trondheim, Stavanger ir Tromsø - pasikeitė tarp norvegai ir jų gamtos pasaulio santykius.

Keltas jungtys tarp Norvegijos ir Danijos, Vokietijos, Islandijos, Farerų salų, Švedijoje ir Jungtinėje Karalystėje, taip pat suteikti paprastas nuorodas. Dauguma keltų operatoriai siūlo paketą pasiūlymų, kurie apima, atsižvelgiant automobilį, ir keleivius, ir didžioji dalis linijų pasiūlyti dideles nuolaidas senjorams, studentams ir vaikams.

Suplanuoti keltų paslaugos į ir iš Norvegijos valdo "Color Line", "DFDS Seaways", Fjord Line, "Stena Line" ir Smyril linija keltai.

Spauskite čia užsakyti Norvegija keltų bilietus

Map of Norway


Best available Norway Ferries ticket price gurantee

Geriausias Norvegija Keltai Bilietų kainos garantija

Geriausios kainos garantija - Mes visada siūlome Jums mūsų mažiausias turimą Norvegija keltai bilietų kainos ir nėra jokių paslėptų priedai ar netikėtumų, pavyzdžiui, pridėtinės kuro priemokų arba rezervavimo mokesčių ir mes taip pat mes negalime imti nieko papildomai mokėti su Visa Electron kortele. Kaina mes citata Pasirinkto Norvegijoje keltai arba iš Bergeno, Kopenhagos, Frederikshaven, Hirtshals, Kiel, Kristiansand, Langesund, Larvik, Oslo, Sandefjord, Stavangerio ir Stromstad, laive apgyvendinimo ir transporto priemonės tipui yra viskas, ko jums mokės, ir tai Pažadu!

Mažai tikėtinu atveju, jums rasti patį visa apimančiu Norvegija keltai bilietą pigiau bet kurios kitos kelionių operatorius Pažadame, kad mes padarysime viską, kad nugalėti tą kainą, arba siūlome Jums galimybę prašyti grąžinti pasirinkti: atspausdintą brošiūrą. Norėdami užsisakyti Norvegija keltai bilietus prašome spustelėkite čia.

 

Click Here to contact the Norway Ferries customer care team at ferryto.lt

Klientų aptarnavimas, Pardavimai telefonu & Susisiekite su mumis

Tuo ferryto.lt galite gauti gyvųjų Norvegija keltai bilietų kainas, peržiūrėkite užimtumą ir užsakykite Norvegija keltai automobilių ir keleivių keltų bilietus į ir iš Bergenas, Kopenhaga, Frederikshaven, Hirtshals, Kiel, Kristiansand, Langesund, Larvik, Osle, Sandefjord, Stavangerio ir Stromstad ne mūsų mažiausia galima bilieto kaina.

Ferryto.lt dalis didžiausia pasaulyje interneto keltų bilietų platinimo tinklas, galimybę rezervuoti daugiau nei 80 didžiųjų Europos keltų operatoriams, įskaitant su Norvegija Keltai į daugiau nei 1200 keltų maršrutų visoje Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Airijoje, Olandijoje, Rytų Europoje, Viduržemio, Baltijos ir Šiaurės Afrikoje.

Norėdami gauti daugiau informacijos, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus arba tiesiogiai su mumis susisiekti spustelėkite čia.