Norvegija keltai

Norvegija Keleivių ir automobilių Keltų bilietai

Norvegija keltų bilietų rezervavimas, keltų tvarkaraščiai ir keleivių informavimo Norvegijai Ferries ir išplaukiančių iš Bergeno, Kopenhagoje, Frederikshaven, Hirtshals, Kiel, Kristiansand, Langesund, Larvik, Osle, Sandefjord, Stavangerio ir Stromstad.

Jei keliaujate į Bergeną, Kopenhagoje, Frederikshaven, Hirtshals, Kiel, Kristiansand, Langesund, Larvik, Osle, Sandefjord, Stavangerio ir Stromstad tada užsisakyti keltu į Norvegiją ir atvykti į savo atnaujinamas, atsipalaidavęs ir laimingas paskirties.

 

Compare, book and pay less for Norway Ferries tickets to and from Bergen, Copenhagen, Frederikshaven, Hirtshals, Kiel, Kristiansand, Langesund, Larvik, Oslo, Sandefjord, Stavanger and Stromstad at www.ferryto.lt
Google Individualizuotos paieškos
 

 

Norvegija Keltų
Bilietų kainos ir užsakymai


Užsakyti Norvegija keltų bilietai
ir iš Bergene, Kopenhagoje, Frederikshaven, Hirtshals, Kiel, Kristiansand, Langesund, Larvik, Osle, Sandefjord, Stavangerio ir Stromstad internetu iš anksto mėgautis pigiausią keltų bilieto kainą galima.

Keltas paslaugos į ir iš Norvegijos valdo "Color Line", DFDS Seaways, Fjord Line, "Stena Line" ir Smyril Line keltais.

Kaina matote, yra kaina, kurią mokate, Yra jokių paslėptų priedai ar netikėtumų, pavyzdžiui, pridėtinės kuro pridėtinius ar rezervavimo mokesčių ir mes ne imti jums nieko papildomai mokėti su Visa Electron kortelės. Kaina, kurią mes citata Jums Pasirinkto Norvegija keltų maršrutą, borto apgyvendinimo ir transporto priemonės tipo yra viskas, ko jums mokės, ir kad pažadas.

Norėdami gauti Norvegija keltų bilietų kainą ir užsisakyti kelto bilietas saugiai internete naudokite realiu laiku keltų rezervacijos formą kairėje.

Daugiau apie Norvegiją

Keltų jungtys tarp Norvegijos ir Danijos, Vokietijos, Islandijos, Farerų salų, Švedijoje, taip pat Jungtinėje Karalystėje teikia paprastas nuorodas.

"Color Line", "DFDS Seaways", Fjord Line ir "Stena Line" keltų veikti tarp Norvegijos ir Danijos.

"Color Line" taip pat turi kasdien keltų ryšį tarp Kylio ir Osle nuo birželio vidurio iki rugpjūčio vidurio, taip pat keltų paslaugas tarp Sandefjord ir Strömstad o Smyril Line burės tarp Lerwick (Shetland) ir Bergeno, nuo gegužės iki rugsėjo vidurio.

Smyril linija eina kartą per savaitę nuo gegužės iki rugsėjo vidurio tarp Bergeno ir Seyðisfjörður (Islandija), per Lerwick (Šetlando, Škotija) ir Farerų salos.

Populiarus "DFDS Seaways" valdo paslaugas iš Newcastle į Bergeną du kartus per savaitę, taip pat Stavangerio ir Haugesund.

Bergen Ferry Port

Norvegijos klimatas turėtų būti jūsų pagrindinis dėmesys spręsdamas, kada aplankyti. Pagrindinis turizmo sezoną (tai sutampa su Norvegijos ir kitų Europos mokyklų šventes) tęsiasi nuo birželio vidurio iki rugpjūčio vidurio. Per šį laikotarpį, viešasis transportas veikia dažnai, turizmo biurai ir lankytinos vietos yra atviros ilgiau valandos ir daugelis viešbučių siūlo pigiau.

Tai sakė, Norvegija yra jos geriausiai ir ryškiausia už daug nuo gegužės mėn iki rugsėjo. Gegužės pabaigoje yra ypač maloni: gėlės žydi, vaismedžiai žydi (ypač Hardangerio fjordas), šviesiu paros auga ilgiau ir dauguma bendrabučiai, stovyklavietės ir lankytinos vietos yra atviros, tačiau uncrowded. Žinokite, kad vis dėlto, jei jūs atėjote į Norvegiją žygis, daug maršrutų ir nameliai nebus atidaryti iki birželio pabaigoje arba liepos pradžioje. Mažesni kalnų keliai paprastai neturi atidaryti iki birželio.

Šiaurės poliaračio, tiesa vidurnakčio saulė yra matoma bent vieną dieną per metus, o ne Nordkapp jis lieka iš 13 gegužė - 29 liepa.

Bet kuriuo metų laiku, reikia žinoti, kad ekstremalios temperatūros visada įmanoma; temperatūra virš 30 ° C vasarą ir žemiau -30ºC žiemą nėra neįprasta. Nebent esate Avid slidininkas ar tikimės įžvelgti pašvaistės, Norvegijos šalto tamsiai žiemos gali būti bando lankytojams; viešasis transportas veikia retai; dauguma nakvynės namai ir stovyklavietės yra uždarytos; ir paminklai, muziejai, turizmo biurai atidaryti tik nustatytomis valandomis, jei ne visi.

Norvegijos metų taip pat pilnutėlis negrąžintų festivaliuose, o kai kurie iš jų yra verta planuoti savo kelionę aplink.

Miestai & amp; Lankytinos vietos

Pagrindiniai miestai ir miesteliai Danijoje, kuriose lankosi lankytojų yra: -

 • Oslas - Sostinė ir didžiausias miestas Norvegijoje, su muziejais nacionalinės svarbos, gražioje ir naktiniu gyvenimu ir kultūros scena
 • Bergenas - Kai Norvegijos, senosios Hanzos prekybos centre su turtinga kultūra ir dramos dekoracijos, antras pagal dydį Norvegijos miestas kapitalo. Nuostabiai mielas mediniai pastatai, didinga kalnų nustatymas ir t naktinis ir atmosferos. Tai jūsų vartai į Vakarų fiordai. Miestas buvo pavadintas & quot; Lietingiausias miestas Europoje & quot; su 250 dienų kritulių metų vidurkį. Suderinti skėtis.
 • Bodø - Vartai į didingų Lofoten salų. Ir Saltstraumen, pasaulių stipriausių verpetas vieta.
 • Drammen - Kai žinomas kaip pramonės ir murzinas, bet neseniai renovuoti padarė Drammen pavers malonia pusėje kelionė nuo Oslo.
 • Fredrikstad - Puikus senamiestis išsiskiria iš o nenusakomas miesto dalimi. Briliantas kaip į vienos dienos reisus iš Oslo.
 • Kristiansandas - Linksmas kapitalas pietuose.
 • Stavangeris - Ketvirtas pagal dydį miestas ir trečias pagal dydį miesto rajonas. Pramoniniu svarbu dėl to, kad naftos verslą. Medinis, akmenimis centrinė sritis yra viena iš labiausiai žavinčių vietų Norvegijoje. Pagrindinis vienai iš Norvegijos viduramžių bažnyčių, taip pat galite apsilankyti Geležies amžius namus, akmens amžiaus urvas, ir tas vietas, kur Vikingų karaliai naudojami susitikti Ullandhaugtårnet. Stavangeris kur Erikas Rudasis gimė.
 • Tromsø - Puikus, šiuolaikiškas katedra ir absoliučiai jokių poliariniai lokiai tarptinklinio ryšio gatvėse.
 • Trondheim - Garsėja savo nuostabiu katedra (Nidarosdomen). Nuostabūs upių krantinių, mediniai pastatai ir geriausias studentas naktinis gyvenimas Norvegijoje suteikia gražus, lapinės Trondheim savo žavesio.

Lankytinos išskirtinio grožio ir palūkanų Norvegijoje yra: -

 • Atlanterhavsveien - & Quot; gražiausių kelių pasaulyje & quot ;. Unikalus kelių susijęs su įspūdingais tiltais apsuptas Atlanto vandenyne dykumoje.
 • Jostedalsbreen - Didžiausias ledynas Europos žemyninėje dalyje.
 • Jotunheimen - Didinga kraštovaizdžio ir namų Norvegijos aukščiausius kalnus.
 • Lofoten - Patirtis vidurnakčio saulę šio tradicinio žvejybos rajono šiaurinėje provincijoje salų ir kalnų.
 • Nordkapp - Šis uolos yra šiauriausias taškas kontinentinėje Europoje. Puikus vieta patirti vidurnakčio saulę.
 • Sognefjorden - Ledynai, kalnai ir vaizdingi miestai yra, bet iš apie Sognefjord įžymybių nedaug. Flåm ir Nærøyfjorden (taip pat UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą) yra dalys galinga Sognefjorden sistema.

Norvegija yra didelė šalis ir gauti aplink, ypač į šiaurę, yra brangus ir daug laiko. Geriausias būdas pamatyti Norvegijos dykuma ir kraštovaizdį, tai turėdami prieigą prie savo automobilio. Šiuo būdu jūs galite sustabdyti ten, kur norite, pasigrožėti vaizdu ir rizikos ant mažesnių kelių.

Norvegija

Norvegija yra, bet standartus, viena gražiausių šalių žemėje, bet, kad grožis atneša su juo atsakomybę, kad sveria labai ant norvegai. Dėl čia yra su išliekantį meilę gamtai, kuri yra giliai išgraviruotas į nacionalinio charakterio žmonės.

Anksčiau tai buvo išreikšta Norvegijos tradicija izoliuotų sodybų, kad kolonizuotų labiausiai nuošalių kampelių šalies dykumoje.

Tačiau vis neatšaukiamą judėjimas norvegai link miestuose - miestų, kurie patys yra vietos nepaprasto grožio, pavyzdžiui, Bergen, Trondheim, Stavanger ir Tromso - pasikeitė tarp norvegų ir jų gamtos pasaulio santykius.

Keltas jungtys tarp Norvegijos ir Danijos, Vokietijos, Islandijos, Farerų salų, Švedijoje, taip pat Jungtinėje Karalystėje teikia paprastas nuorodas. Dauguma keltų operatoriai siūlo paketą pasiūlymų, kurie apima, atsižvelgiant automobilį ir keleivius, ir dauguma linijų pasiūlyti dideles nuolaidas senjorams, studentams ir vaikams.

Suplanuoti keltų paslaugos ir iš Norvegijos valdo "Color Line, "DFDS Seaways", Fjord Line ", Stena Line " ir Smyril linija keltai.

Spauskite čia užsakyti Norvegija keltų bilietus

Map of Norway


Best available Norway Ferries ticket price gurantee

Geriausias Norvegija Keltai Bilietų kainos garantija

Geriausias kainos garantija - Mes visada siūlome Jums mūsų žemiausios žinomos Norvegija keltai bilieto kainą ir nėra jokių paslėptų priedai ar netikėtumų, pavyzdžiui, pridėtinės kuro pridėtinius ar rezervavimo mokesčių ir mes taip pat mes ne imti jums nieko papildomai mokėti su Visa Electron kortelės. Kaina, kurią mes citata Pasirinkto Norvegija keltai į arba iš Bergenas, Kopenhaga, Frederikshaven, Hirtshals, Kiel, Kristiansand, Langesund, Larvik, Osle, Sandefjord, Stavangerio ir Stromstad, borto apgyvendinimo ir transporto priemonės tipo yra viskas, ko jums mokės, ir kad žada!

Mažai tikėtinu atveju Jums susirasti tas pats viskas įskaičiuota Norvegija Keltai bilietas pigiau bet kurios kitos kelionių operatorius Pažadame, kad mes padarysime viską, kad įveikti tą kainą, arba siūlome Jums galimybę prašyti grąžinti pinigus paiešką brošiūroje. Norėdami užsisakyti Norvegija keltai bilietus prašome spustelėkite čia,

 

Click Here to contact the Norway Ferries customer care team at ferryto.lt

Klientų aptarnavimo, pardavimo telefonu & Susisiekite su mumis

Tuo ferryto.lt galite gauti gyvų Norvegija keltai bilietų kainas, peržiūrėkite užimtumą ir užsakykite Norvegija keltai automobilių ir keleivių keltų bilietus į ir iš Bergene, Kopenhagoje, Frederikshaven, Hirtshals, Kiel, Kristiansand, Langesund, Larvik, Osle, Sandefjord, Stavangerio ir Stromstad ne mūsų Mažiausia galima bilieto kaina.

Ferryto.lt dalis didžiausia pasaulyje interneto keltų bilietų platinimo tinklas, teikiantis galimybę užsisakyti per 80 didelių Europos keltų operatoriams, įskaitant su Norvegija Ferries daugiau nei 1200 keltų maršrutų visoje Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Airijoje, Olandijoje, Rytų Europoje, Viduržemio jūros, Baltijos ir Šiaurės Afrikoje.

Norėdami gauti daugiau informacijos, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus arba susisiekti su mumis tiesiogiai prašome spustelėkite čia,